טכניקת EFT

EFT היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות שיוצרות מתח או קושי,
ליצור איזון רגשי וקבלה עצמית מלאה

טכניקת EFT פותחה במטרה שתהיה זמינה לכל אדם לשימוש עצמי. במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה כך שתהיה בידך האפשרות לתמוך בעצמך במגוון מצבים יומיומיים וכן היכולת לטפל בעצמך ולקדם תהליכים אישיים. הטכניקה יעילה גם לתחומים רבים נוספים.

מה זה בכלל EFT?

EFT- Emotional Freedom Technique היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות רגשיות ואנרגטיות בתחום בו אנו חווים קושי, וליצור איזון רגשי יחד עם קבלה עצמית מלאה בהקשר אליו.

הטכניקה פותחה ע"י פסיכולוג מומחה לחרדות אשר חיפש דרך לייעל ולקדם טיפולים שניכר היה לאורך זמן שאין שיפור מספק בסימפטומים שלהם ובריפוים.

היא מבוססת על הרפואה הסינית וההבנה שמחלות פיזיות ובעיות רגשיות/נפשיות נובעות משיבוש שנוצר בזרימת האנרגיה בגוף. היא יעילה הן בפני עצמה והן למיקסום השפעת טיפולים אחרים.

איך זה עובד?

הטכניקה משלבת טפיחות עם שתי אצבעות על נקודות בגוף תוך אמירת הצהרה הקשורה בבעיה. זה יכול להיות כאב פיזי, קושי רגשי או התנהלות שיוצרת בנו אי-שביעות רצון.

הטכניקה היא מילולית-אנרגטית- אמירת המשפט נועדה למקד ולדייק את הבעיה, סבב הטפיחות יוצר שחרור אשר מאפשר זרימה תקינה יותר של האנרגיה בגוף ובעקבות כך הפחתת/מניעת הסימפטום.

למה EFT?

אני אוהבת את הטכניקה הזו במיוחד בשל הפשטות והיעילות שלה, השילוב השכלי-אנרגטי שבה, ובעיקר מכיון שקל ללמוד אותה והיא מאפשרת לכל אחד לעזור לעצמו בעת הצורך. היא נהדרת גם לתמיכה בילדים.
אני נעזרת בה גם לתהליכים טיפוליים עמוקים.

על המפגש

במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה.
משך המפגש- שעה והיא מתקיימת בזום

מפגש אישי

במפגש נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה במיקוד על נושא הנבחר על-ידך ושברצונך לטפל בעצמך ולעשות בו שינוי.
בסיום המפגש תהיה בידך האפשרות לקדם את עצמך בתחום שבחרת וכן היכולת לעזור לעצמך ולסביבתך הקרובה במגוון מצבים יומיומיים.
משך המפגש- שעה.
ניתן להמשיך במפגשי תרגול בני חצי שעה

סדנה קבוצתית- EFT ביומיום

בסדנה נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה בתחומים מגוונים. בסיום תהיה בידכם טכניקה זמינה להקל על עצמכם ועל הקרובים לכם בהתמודדויות שונות ומגוונות ביומיום.
באפשרותך לארגן קבוצת לימוד של 6-10 משתתפים וליהנות מסדנת זום ללא תשלום.
משך המפגש – שעה וחצי.

ניתן להמשיך במפגשי תרגול בני 30-45 דקות (תלוי במס' המשתתפים).

לפרטים ותיאום
אנא מלא/י את הטופס ואצור אתך קשר בהקדם

עדויות על סדנאות ETF

שמי איריס, בת 50, אמא לשני מתבגרים.

גדלתי על ברכי ההגיוני והמוחשי אך מאז ומתמיד התעניינתי באישיות ובנפש האדם על הגלוי והנסתר שבה, וכן בנסתר מהחושים, במה שקורה מאחורי הקלעים של המופע הזה שנקרא החיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה למחשבים ועבדתי בהייטק. ואז נולד בני הבכור וקרה לי מה שקורה לנשים רבות, אולי במינון קצת יותר קיצוני- העולם וסדר העדיפויות בו השתנה. כשבני היה תינוק גיליתי את הנתיב שנקרא חינוך ביתי, עזבתי את העבודה וכך התחנכו הוא ואחותו שהצטרפה אלינו 7 שנים לאחר מכן.

קרא/י עוד

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך