סדנת EFT ביומיום

EFT היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות שיוצרות מתח או קושי, ליצור איזון רגשי וקבלה עצמית מלאה

טכניקת EFT פותחה במטרה שתהיה זמינה לכל אדם לשימוש עצמי.
בסדנה נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה כך שתהיה בידך האפשרות לתמוך בעצמך במגוון מצבים- לקראת ראיון עבודה, לפני שיחת שכר, ובהתמודדויות רבות נוספות עם מצבי לחץ בעבודה.
הטכניקה יעילה גם לתחומים רבים נוספים.

למה EFT?

איך זה עובד?

מה זה בכלל EFT?

אני אוהבת את הטכניקה הזו במיוחד בשל הפשטות והיעילות שלה, השילוב השכלי-אנרגטי שבה, ובעיקר מכיון שקל ללמוד אותה והיא מאפשרת לכל אחד לעזור לעצמו בעת הצורך. היא נהדרת גם לתמיכה בילדים.
אני נעזרת בה גם לתהליכים טיפוליים עמוקים.

הטכניקה משלבת טפיחות עם שתי אצבעות על נקודות בגוף תוך אמירת הצהרה הקשורה בבעיה. זה יכול להיות כאב פיזי, קושי רגשי או התנהלות שיוצרת בנו אי-שביעות רצון.
הטכניקה היא מילולית-אנרגטית- אמירת המשפט נועדה למקד ולדייק את הבעיה, סבב הטפיחות יוצר שחרור אשר מאפשר זרימה תקינה יותר של האנרגיה בגוף ובעקבות כך הפחתת/מניעת הסימפטום.

EFT- Emotional Freedom Technique היא טכניקה שמטרתה לשחרר חסימות רגשיות ואנרגטיות בתחום בו אנו חווים קושי, וליצור איזון רגשי יחד עם קבלה עצמית מלאה בהקשר אליו.
הטכניקה פותחה ע"י פסיכולוג מומחה לחרדות אשר חיפש דרך לייעל ולקדם טיפולים שניכר היה לאורך זמן שאין שיפור מספק בסימפטומים שלהם ובריפוים.
היא מבוססת על הרפואה הסינית וההבנה שמחלות פיזיות ובעיות רגשיות/נפשיות נובעות משיבוש שנוצר בזרימת האנרגיה בגוף עקב אירוע מסוים. היא יעילה הן בפני עצמה והן למיקסום השפעת טיפולים אחרים.

בסדנה נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה.

משך הסדנה- שעה וחצי והיא מתקיימת בזום

על הסדנה

סדנה ממוקדת תחום התעסוקה

בסדנה זו נלמד את הטכניקה הבסיסית והתרגול בה יתמקד בנושא התעסוקה- חיפוש עבודה, היחס לכסף ולשכר, מצבי לחץ שונים הקשורים לעיסוק שלנו. 

סדנה בסיסית

   בסדנה זו נלמד את הטכניקה הבסיסית ונתרגל אותה לתחומים מגוונים.

    מתקיימת אחת לחודש ופתוחה לקהל הרחב התאריך מפורסם בדף הפייסבוק שלי.

j

משובים מסדנאות קודמות

סדר דברים ברור, הגיוני, כרונולוגיה וזרימה. דיבור מרתק, מעניין. פתיחות ובטחון

קיבלתי כלי שיעזור לי להתמודד ברגעים קשים

קיבלתי טכניקה ברורה ושימושית

וואו זה מדהים, אני נושמת ככ הרבה יותר טוב. תודה

לעיתים משתמשת בה, כשמרגישה בלחץ מכל סוג שהוא… ומרגיעה

האוירה היתה נעימה ומחבקת, ההנחיה היתה נעימה ואמפטית, ההדרכה היתה מדוייקת

שמי איריס, בת 50, אמא לשני מתבגרים.

גדלתי על ברכי ההגיוני והמוחשי אך מאז ומתמיד התעניינתי באישיות ובנפש האדם על הגלוי והנסתר שבה, וכן בנסתר מהחושים, במה שקורה מאחורי הקלעים של המופע הזה שנקרא החיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה למחשבים ועבדתי בהייטק. ואז נולד בני הבכור וקרה לי מה שקורה לנשים רבות, אולי במינון קצת יותר קיצוני- העולם וסדר העדיפויות בו השתנה. כשבני היה תינוק גיליתי את הנתיב שנקרא חינוך ביתי, עזבתי את העבודה וכך התחנכו הוא ואחותו שהצטרפה אלינו 7 שנים לאחר מכן.

קרא עוד

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

כל הייעוצים ניתנים גם מרחוק

© איריס רהב 2018

 עיצוב ובניית האתר © רוזיננטה  2018