מודעות והתפתחות אישית

התפתחות אישית מבוססת על מודעות עצמית, על ההסכמה להסתכל על עצמי באובייקטיביות ככל הניתן, כולל דפוסים, מחשבות, אמונות מגבילות, חוזקות, עכבות וכד'.

 

המודעות היא להסכים לראות במה ובמי שאני פוגשת בחוץ הדהוד של הפנימי שלי, לזהות את המשותף לסיטואציות ואירועים בחיי ומתוך כך להבין מהם המקומות בתוכי שמבקשים ריפוי.

לשחרר לדרכם את הקורבנות והצורך להטיל את האשמה על הסביבה, ולקחת אחריות על הבחירות שלי. ובמקביל, כאשר קורים דברים שגדולים ממני ואין לי שליטה עליהם, פשוט לקבל אותם ולהתקדם הלאה באופן המיטבי האפשרי.

להבין שחיי תלויים רק בי ובמה שאני אעשה אתם.

אז איך עושים את זה?

הדרך שלי ללוות אותך בתהליך היא בשני אופנים:
אבחון גרפולוגי– נותן תמונה מדוייקת שלך, של אישיותך על כל רבדיה. על הגרפולוגיה והאבחון ניתן לקרוא ביתר הרחבה פה.
סדנאות EFT– לימוד הטכניקה ושימוש בה ליצירת תהליכי שינוי בכללי בחיים, ובתחום התעסוקה והפרנסה בפרט. פרטים נוספים פה.

מה זה נותן?

אני מוצאת שהמודעות וההתפתחות האישית מאפשרות לי תחושת עצמאות והעצמה פנימית, בחירה חופשית ואמיתית. וכשאני בוחרת ממקום פנימי אמיתי, קל לי יותר להכיל ולקבל בשלמות כל תוצאה.

התהליך יוצר גם שקט פנימי, קבלה של הדרך והקצב האישיים, תחושה של שליטה בחיי במקביל ליכולת לקבל שלא הכל בשליטתי, העוצמות הפנימיות נוכחות וגדלות כל הזמן, גם ברגעים נמוכים יותר. נולדת אמונה במשהו, ולא משנה איך בדיוק קוראים לו, כל אחד והאמונה שלו.

התפתחות אישית

ההתפתחות האישית היא ההבנה מה כבר לא נכון לי ולכן דורש שינוי, לאן אני רוצה להגיע וכמובן יציאה לדרך ותנועה לכיוון היעד שהגדרתי.

המודעות היא בסיס להתפתחות האישית. כשאני מוכנה לראות את כל הנ"ל, אני מוצאת את הדרך האישית שלי להגיע למטרה, את האמצעים שיעזרו לי בכך. אם זה לשינוי המציאות החיצונית שלי ואם לשינוי פנימי וחיזוק יכולת ההתמודדות והקבלה של המציאות הזו. בתכלס, הם הולכים יחד.

שמי איריס, בת 50, אמא לשני מתבגרים.

גדלתי על ברכי ההגיוני והמוחשי אך מאז ומתמיד התעניינתי באישיות ובנפש האדם על הגלוי והנסתר שבה, וכן בנסתר מהחושים, במה שקורה מאחורי הקלעים של המופע הזה שנקרא החיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה למחשבים ועבדתי בהייטק. ואז נולד בני הבכור וקרה לי מה שקורה לנשים רבות, אולי במינון קצת יותר קיצוני – העולם וסדר העדיפויות בו השתנה. כשבני היה תינוק גיליתי את הנתיב שנקרא חינוך ביתי, עזבתי את העבודה וכך התחנכו הוא ואחותו שהצטרפה אלינו 7 שנים לאחר מכן.

קרא/י עוד

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

כל השירותים ניתנים מרחוק

© איריס רהב 2018

 עיצוב ובניית האתר © רוזיננטה  2018