מודעות והתפתחות אישית

מודעות מבחינתי היא ההסכמה להסתכל על עצמי במראה המטאפורית ולהתבונן באובייקטיביות ככל  האפשר במה שאני רואה.
להסכים לראות במה שאני פוגשת בחוץ הדהוד של הפנימי שלי- דפוסים, מחשבות, אמונות מגבילות וכלליות, חוזקות, עכבות, תכונות וכד'.

 

לקבל את זה שיש דברים שגדולים ממני ואין לי שליטה עליהם ועם זאת להבין שחיי תלויים רק בי ובמה שאני אעשה אתם, לשחרר לדרכם את הקורבנות והצורך להטיל את האשמה על הסביבה ולקחת אחריות על הנתיב שאני בוחרת ועל מה שאני מזמנת מתוכו ולתוכו.
לזהות את חוט השני שעובר באירועים לאורך חיי ולהתבונן עמוק עמוק פנימה בנושאים שעולים ממנו ושחוזרים שוב ושוב במופעים שונים.

אז איך עושים את זה?

הדרך שלי ללוות אותך בתהליך היא בשני אופנים:
אבחון גרפולוגי– נותן תמונה מדוייקת שלך, של אישיותך על כל רבדיה. על הגרפולוגיה וסוגי האבחון ניתן לקרוא ביתר הרחבה פה.
שיחות ממקדות ותמיכה אנרגטית לשינוי– השיחות מעלות נושאים למודעות ועוזרות למקד את המטרות; הטיפול האנרגטי תומך ומאפשר את תהליך השינוי. ניתן לקרוא עוד פה.

מה זה נותן?

אני מוצאת שהמודעות וההתפתחות האישית מאפשרות לי תחושת עצמאות והעצמה פנימית, בחירה חופשית ואמיתית, ממקום עמוק בתוכי. וכשאני בוחרת אמיתי, קל לי יותר להכיל ולקבל בשלמות כל תוצאה.
נולדים גם שקט פנימי, קבלה של הדרך והקצב האישיים, תחושה של שליטה בחיי במקביל ליכולת לקבל שלא הכל בשליטתי, העוצמות שלי נוכחות וגדלות כל הזמן, גם ברגעים נמוכים יותר. נולדת אמונה מחזקת, במשהו, כל אחד והאמונה שלו.

התפתחות אישית

ההתפתחות האישית היא ההבנה מה כבר לא נכון לי ודורש שינוי, לאן אני רוצה להגיע וכמובן יציאה לדרך ותנועה לכיוון שהגדרתי.
המודעות היא בסיס להתפתחות האישית. כשאני מוכנה לראות את כל הנ"ל אני לוקחת את המושכות לידי, אני מוצאת את הדרך האישית שלי להגיע למטרה, את האמצעים שיעזרו לי בכך. אם זה לשינוי המציאות החיצונית שלי ואם לשינוי פנימי וחיזוק יכולת ההתמודדות והקבלה של המציאות הזו.

שמי איריס, בת 48, אמא לשני ילדים.

גדלתי על ברכי ההגיוני והמוחשי אך מאז ומתמיד התעניינתי באישיות ובנפש האדם על הגלוי והנסתר שבה, וכן בנסתר מהחושים, במה שקורה מאחורי הקלעים של המופע הזה שנקרא החיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול ולאחר מס' שנים עשיתי הסבה למחשבים ועבדתי בהייטק. ואז נולד בני הבכור וקרה לי מה שקורה לנשים רבות, אולי במינון קצת יותר קיצוני- העולם וסדר העדיפויות בו השתנה. כשבני היה תינוק גיליתי את הנתיב שנקרא חינוך ביתי, וכך התחנכו הוא ואחותו שהצטרפה אלינו 7 שנים לאחר מכן. והנה כך, ההורות שבחרתי יחד עם אירועי חיים נוספים הביאו אותי להבנה שעיסוק בתחומי המשפחה- זוגיות, הורות והתפתחות מתוכן- הוא סוג של ייעוד בחיי.

קרא עוד

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

כל הייעוצים ניתנים הן בקליניקה בבנימינה והן מרחוק

© איריס רהב 2018

 עיצוב ובניית האתר © רוזיננטה  2018