אודות

שמי איריס, בת 50, אמא לשני מתבגרים.

גדלתי על ברכי ההגיוני והמוחשי אך מאז ומתמיד התעניינתי באישיות ובנפש האדם על הגלוי והנסתר שבה, וכן בנסתר מהחושים, במה שקורה מאחורי הקלעים של המופע הזה שנקרא החיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בתואר בכלכלה וניהול ולאחר מס' שנים בתחום עשיתי הסבה למחשבים ועבדתי בהייטק. ואז נולד בני הבכור וקרה לי מה שקורה לנשים רבות, אולי במינון קצת יותר קיצוני- העולם וסדר העדיפויות בו השתנה. כשבני היה תינוק גיליתי את הנתיב שנקרא חינוך ביתי, עזבתי את העבודה וכך התחנכו הוא ואחותו שהצטרפה אלינו 7 שנים לאחר מכן.

לאורך השנים ובמקביל לחינוך הביתי המשכתי לעשות את מה שאני מאוד אוהבת- ללמוד. הפעם את מה שהלב בחר- אבחון אישיותי- גרפולוגיה ופרסונולוגיה, חינוך, שיטות מגוונות לטיפול אנרגטי, תחום המשפחה וההורות ועוד.

אני עוסקת בהכוונה תעסוקתית ובהשמת עובדים, תחום שהתגלגלתי אליו במקרה והתאהבתי בו. הכל מתחבר לי מעולה עם מי שאני ומה שאני מאמינה בו-

סקרנות לאנשים ולעולם ובייחוד לנפש האדם, יכולת להתבוננות מעמיקה ולדיוק, גישה המשלבת חשיבה ואינטואיציה. אני מאמינה שאנחנו צריכים לחיות תמיד בבחירה על-מנת לחוש שלמות פנימית, ושכל מה שקורה לנו מהווה הזדמנות להתפתחות אישית ולהתקדמות. 

המטרה שלי היא לכוון אותך ולעזור לך להגיע למקום הרצוי לך בכללי בחיים ובייחוד בתחום התעסוקה.

וקצת עלי באישי- רצינית עם קריצה, חובבת ביותר ספרים, סריגה, טיולים ורכיבה על אופניים.

אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך

כל הייעוצים ניתנים גם מרחוק

© איריס רהב 2018

 עיצוב ובניית האתר © רוזיננטה  2018